دیدار معاون اوباما با اردوغان (+عکس)

دیدار معاون اوباما با اردوغان (+عکس)
۴ بهمن ۹۴

جو بایدن معاون رییس جمهوری آمریکا دیروز در استانبول با رجب طیب اردوغان رییس جمهوری ترکیه دیدار و گفت و گو کرد.

مرزنیوز به نقل از عصر ایران، بایدن که به منظور دیدار و رایزنی با مقامات ترکیه راهی این کشور شده است دیروز با نخست وزیر و رییس جمهور ترکیه به صورت جداگانه دیدار و گفت و گو کرد.

دیدار معاون اوباما با اردوغان (+عکس)
دیدار بایدن با اردوغان دو ساعت و نیم به طول انجامید و محور اصلی آن همکاری های امنیتی دو کشور برای مبارزه با تروریسم و اوضاع و احوال منطقه خاورمیانه بود.

لینک خبر:http://marznews.ir/?p=107318

به اشتراک بگذاریدTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on Facebook
نوشته های مرتبط
سلفی جنجالی یک سوری با اردوغان تیر اردوغان برای غرامت گرفتن از قلیچدار اوغلو به سنگ خورد اردوغان در تماس تلفنی با نواز شریف به وی تسلیت گفت فرماندهی عملیات مشترک ارتش عراق دروغ «اردوغان» را فاش کرد بغداد ادعای اردوغان درباره حمله داعش به نظامیان ترکیه درعراق راتکذیب کرد اردوغان: حضور ما در شمال عراق طبق قوانین بین‌المللی است وزیر بهداری ترکیه: جماعت گولن به جان اردوغان سوءقصد کرده بود اردوغان: اعدام‌های عربستان یک موضوع داخلی است نظم هیتلری؛ سودای اردوغان برای ماندن در قدرت اردوغان در اعدام شیخ نمر نقش داشت؟ پلیس ترکیه عملیات جدیدی را برای بازداشت حامیان مالی ‘پ.ک.ک’ آغاز کرد مسجدی که درِ آن به روی گربه های خیابانی باز است (+عکس) هواپیماها هنوز در استانبول زمین گیر هستند السیسی به استانبول نمی‌رود هواپیماها در استانبول زمین گیر شدند محاکمه ۱۶ مظنون در بمب‌گذاری استانبول آغاز شد ترکیه بسیار دیر از خواب بیدار شد! ۱۷ سوریه ای در ارتباط با حمله انتحاری در استانبول محاکمه می شوند شرکت هواپیمایی ترکیه ۹۵ پرواز فرودگاه استانبول را لغو کرد انتقال اجساد آلمانی های قربانی حمله انتحاری در استانبول به برلین داووداوغلو: ایران همسایه ترکیه است، رقیب نیست وزیرخارجه ترکیه تحولات سوریه را با وزیران خارجه آمریکا و فرانسه مورد بررسی قرار داد سقوط آخرین پایگاه تروریست ها در ریف شمالی لاذقیه /فرارعناصر مسلح به سوی ترکیه مذاکرات روسای مجالس ایران و ترکیه در بغداد هیچ بمبی در هواپیمای مسافربری ترک یافت نشد ارتش ترکیه به دنبال این زن سلفی جنجالی یک سوری با اردوغان سفر شاگردان بنا به ترکیه منتفی شد! جولان تانک در شهر کردنشین ترکیه (+عکس) رجب طیب اردوغان و جو بایدن دیدار کردند

0 نظر

نظر بدهید

تبلیغات

نیازمندی ها

جدیدترین اخبار