نهمین همایش ملی نجوم و اختر فیزیک ایران در زاهدان آغاز شد

نهمین همایش ملی نجوم و اختر فیزیک ایران در زاهدان آغاز شد
۱۶ بهمن ۹۴

نهمین همایش ملی نجوم و اختر فیزیک ایران روز چهارشنبه با حضور محققان دانشگاه های مختلف کشور برای دومین بار در دانشگاه سیستان و بلوچستان در زاهدان آغاز به کار کرد.

مرزنیوز به نقل از ایرنا ، دبیرنهمین همایش ملی نجوم و اختر فیزیک ایران درحاشیه این همایش در تالار امام رضا(ع) دانشگاه سیستان و بلوچستان گفت: هدف از برگزاری این همایش دعوت از پژوهشگران نجوم ایران و تبادل نظر در رابطه با آخرین اطلاعات مربوط به این حوزه است.
علیرضا آقایی افزود: این همایش می تواند فرصت خوبی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری به منظور ارائه راهکار در پایان نامه های آنان باشد.
وی اظهار داشت: تاکنون۵۰ عنوان مقاله به دبیرخانه این همایش ارسال شده که بر اساس رای داوران هفت عنوان مقاله از این تعداد رد شده است.
وی تصریح کرد: ۱۴مقاله به صورت سخنرانی در این همایش ارائه خواهد شد و سایر مقالات نیز در قالب پوستر ارائه می شود.
دبیر نهمین همایش ملی نجوم و اختر فیزیک ایران خاطر نشان کرد: پژوهشگران دانشگاه های مختلف ازجمله تهران، مشهد، سیستان و بلوچستان و برخی از دانشگاه های غرب کشور در این همایش حضور دارند.
آقایی بیان کرد: نخستین همایش نجوم و اختر فیزیک ایران چند سال قبل در سیستان و بلوچستان برگزار شده و هم اینک برای دومین بار این همایش در این استان برگزار می شود.
وی اظهار داشت: این همایش پس از ارائه مقالات مختلف و بررسی اطلاعات جدید، عصر /پنجشنبه/ به کار خود پایان می دهد.

http://marznews.ir/?p=108368

به اشتراک بگذاریدTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on Facebook

0 نظر

نظر بدهید

تبلیغات

نیازمندی ها

جدیدترین اخبار