هدیه پهپادهای موشک انداز به داعش+ عکس

هدیه پهپادهای موشک انداز به داعش+ عکس
۳ بهمن ۹۴

نخستین هواپیماهای بدون سرنشین گروه تروریستی داعش اوایل هفته جاری بر فراز میدان های نبرد استان غربی الانبار در عراق دیده شدند. عراقی ها می گویند دو پهپاد این گروه تروریستی را ساقط کرده اند.

مرزنیوز به نقل از میزان،غیرنظامیان مسلح عراقی ادعا کرده اند که دو عدد پهپاد داعشی را در حین جاسوسی در ناحیه غربی استان الانبار ساقط کرده اند.
این پهپاد ها نشان می دهد کشورهای حامی داعش (صهیونیستی،عربی، غربی) با توجه به شکست های میدانی داعش فن آوری های جدیدی به این گروهک تروریستی هدیه داده اند.

بنابر این گزارش، آزمایش بر روی این دستگاه ها نشان داد که دوربین هایی برای جاسوسی از ارتش و غیرنظایان مسلح عراقی در این هواپیماهای بدون سرنشین کار شده بود که توانایی ارسال لحظه ای تصاویر گرفته شده به مراکز فرماندهی گروه تروریستی داعش را دارد.

هدیه پهپادهای موشک انداز به داعش+ عکس

دبکا،نخستین حضور این هواپیماها در فلوجه و حدیثه بود – مناطقی که در دست داعش است – که سبب تعجب همگانی بین نیروهای زمینی ازتش عراق شد.

هدیه پهپادهای موشک انداز به داعش+ عکس

منابع نظامی-صهیونیستی ،چندین هفته پیش، سازمان های جاسوسی آمریکا از آغاز به ساخت “یو ای وی” (هواپیمای بدون سرنشین) در کارخانه صنعتی نظامی وابسته به گروه تروریستی داعش، خبر دادند.
در این پایگاه متخصصان غربی و صهیونیستی به تولید پهپاد برای این گروهک تروریستی مشغواند.

ساخت پهپاد ممکن است کار دو گروه باشد ۱-مهارت افسران پیشین ارتش عراق که اکنون بخشی از ساختار فرماندهی داعش هستند.۲-متخصصان اروپایی و آمریکایی که به عضویت داعش درآمدند و اکنون تجارب خود را در ساخت هواپیماهای بدون سرنشین در اختیار این گروه تکفیری-تروریستی قرار می دهد.

نتایج آزمایش های اولیه حاکی از آن است که هواپیماهای ساقط شده توان پوشش مسافت ۶۹ کیلومتری از فلوجه تا بغداد را دارد.

لینک خبر:http://marznews.ir/?p=106602
به اشتراک بگذاریدTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on Facebook
نوشته های مرتبط
۲۰ اسیر عراقی توسط پلیس عراق در الرمادی ازاد شدند پلیس الانبار کنترل امنیتی مرکز الرمادی را در اختیار گرفت عملیات گسترده آزاد سازی مناطق شرق الرمادی از دست داعش آغاز شد داعشی های متجاوز به زنان ایزدی درعراق کشته شدند ورود نظامیان جدیدی از آمریکا به استان الانبار عراق روش داعش برای مقابله با نافرمانی عناصر خود استانداری الأنبار: ۲۰۰هزار بمب و مین خنثی نشده در شهر رمادی وجود دارد تلفات سنگین داعش در حدیثه عراق+تصاویر کشته شدن مفتی داعش در یکی از مناطق الانبار صحنه‌هایی از پیشروی نیروهای عراقی در الانبار+فیلم منطقه اینجرلیک ترکیه مرکز پهپادهای جاسوسی آمریکا شده است حمله پهپاد آمریکایی به شمال غرب پاکستان شش کشته برجا گذاشت داعش بانک هایش را در نینوا خالی کرد داعش به دنبال حملات وسیع در اروپا وحشت داعش از سلاح ویرانگر روسی + عکس زنان انتحاری داعش در برابر ارتش عراق مفتی داعش در بابل بازداشت شد سد فرات؛ مخفی‌گاه داعش و تهدیدی برای سوریه و عراق حضور تیپ ارامنه برای مقابله با داعش در سوریه آخرین توصیۀ جلاد انگلیسی داعش به برادر خود نقشۀ داعش برای ترور نخست وزیر هند با کودکان انتحاری داعش مسئول سربازگیری انتحاری را اعدام کرد سفر هیات دانشگاهی ایلام به استان واسط عراق داعش بانک هایش را در نینوا خالی کرد داعش به دنبال حملات وسیع در اروپا زنان انتحاری داعش در برابر ارتش عراق مفتی داعش در بابل بازداشت شد سفیر سعودی در بغداد، تعهد داد سد فرات؛ مخفی‌گاه داعش و تهدیدی برای سوریه و عراق خشم عراقی‌ها از اظهارات سفیر عربستان ضد بسیج حضور تیپ ارامنه برای مقابله با داعش در سوریه آخرین توصیۀ جلاد انگلیسی داعش به برادر خود

0 نظر

نظر بدهید

تبلیغات

نیازمندی ها

جدیدترین اخبار