کشف محموله ۴۰ کیلوئی تریاک در سوادکوه شمالی

کشف محموله ۴۰ کیلوئی تریاک در سوادکوه شمالی
۱۵ بهمن ۹۴

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران از شناسایی و توقیف یک دستگاه خودرو تریلر و کشف بیش از ۴۰ کیلو تریاک در شهرستان سوادکوه شمالی خبر داد .

مرزنیوز به نقل از ایرنا ، علیرضا ثقفی گفت : در پی کسب خبری مبنی بر ورود و قاچاق مواد مخدر به داخل استان مازندران توسط دو سوادگر مرگ با استفاده از یک دستگاه تریلر، موضوع در دستور کار ماموران این پلیس قرار گرفت.
وی با اشاره به اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی برای شناسایی و دستگیری متهمان به مواد مخدر، افزود : با شناسایی متهمان و خودروی مورد نظر، ماموران در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه این خودرو را در محور وسوادکوه شمالی متوقف و قاچاقچیان را دستگیر کردند .
ثقفی بیان داشت : ماموران در ادامه با بازرسی از این خودرو موفق شدند ۴۰ کیلو گرم تریاک را که به طرز ماهرانه ای در داخل خودرو جاساز شده بود کشف و ضبط کنند.

http://marznews.ir/?p=108347

به اشتراک بگذاریدTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on Facebook
نوشته های مرتبط
بیش از دو کیلوگرم تریاک در ارومیه کشف شد پلمب رستورانی به دلیل سرو تریاک! بیش از ۳.۵ کیلوگرم تریاک در شاهین دژ کشف شد کشف ۳۸۸ کیلوگرم تریاک و حشیش در هرمزگان ماموران انتظامی تنکابن ۵۰ کیلوگرم تریاک کشف کردند ۴۰۰کیلوگرم تریاک در درگیری با سوداگران مرگ در ایرانشهر کشف شد کشف ۵۰ کیلوگرم تریاک از یک خودرو در شهرستان رودبار یک هزار و ۲۰کیلوگرم تریاک و هروئین در خراسان جنوبی کشف شد کشف حدود ۹۵۰ کیلوگرم تریاک و حشیش در هرمزگان حدود ۴۰۰ کیلوگرم تریاک در هرمزگان کشف شد کشف محموله یک میلیاردی قاچاق گوشی تلفن‌همراه در “بناب” کشف محموله هشت میلیاردریالی البسه قاچاق در بندرخمیر اکیپ های درمان رایگان دامپزشکی استان به مناطق محروم اعزام می شوند کشف ۶ تن چوب جنگلی قاچاق در سوادکوه جلوگیری از توزیع حدود سه تن گوشت مرغ فاسد در آمل تلف شدن تعدادی از دام ها بر اثر بیماری تب برفکی در کلاردشت سومین آزمایشگاه نانوتکنولوژی دانش آموزی مازندران در بهشهر افتتاح شد ۱۲ رشته دام هوایی غیرمجاز در بابل کشف و ضبط شد تصادف در بابل دو کشته و چهار زخمی برجای گذاشت یک باند سرقت در جویبار متلاشی شد سه باند سرقت در نوشهر متلاشی شد دو پروژه برق رسانی در نکا افتتاح شد

0 نظر

نظر بدهید

تبلیغات

نیازمندی ها

جدیدترین اخبار