۷۶ پروژه عمرانی در شهرستان اسفراین بهره برداری شد

۷۶ پروژه عمرانی در شهرستان اسفراین بهره برداری شد
۱۵ بهمن ۹۴

فرماندار اسفراین گفت: همزمان با سومین روز از ایام مبارک دهه فجر ۷۶ پروژه عمرانی با ۴۳۰ میلیارد ریال اعتبار روز چهارشنبه در این شهرستان خراسان شمالی به بهره برداری رسید.

مرزنیوز به نقل از ایرنا ، مهدی عابدی روز چهارشنبه در حاشیه افتتاحیه پروژه ها  اظهار کرد: این پروژه ها شامل طرح های عمرانی، بهداشتی، درمانی، آموزشی و سایر موارد است که به طور همزمان با حضور معاونت توسعه و برنامه ریزی استانداری خراسان شمالی و شماری از مدیران کل استان و مسئولان شهرستان افتتاح شد.
وی افزود: خط انتقال گاز صفی آباد به بام، افتتاح دو خوابگاه شبانه روزی، آبرسانی به روستاها، راه اندازی دو مرکز بهداشت و درمانی و افتتاح بخشی سی سی یو بیمارستان امام خمینی (ره) اسفراین از مهم ترین طرح ها است.
وی با بیان اینکه در این دهه مبارک ۵۱ روستا از نعمت گاز برخوردار خواهند شد گفت: بیش از ۱۲ هزار نفر در مرحله اول از نعمت گاز طبیعی بهره مند می شود که سطح گاز رسانی در روستاهای شهرستان به ۷۸ درصد می رسد.
وی با اینکه اینکه ایام دهه فجر فرصت مناسبی برای معرفی ارائه خدمات دولت تدبیر و امید است گفت: این طرح های عمرانی با وجود تنگناهای مالی مورد بهره برداری قرار گرفته است.
وی افزود: با وجود موفقیت در برجام فضایی فراهم و موانع پیشرفت و توسعه برداشته شده است.
وی به سخن رییس جمهوری نیز اشاره ای کرد و گفت: هم اکنون نوبت مردم است که پای کار بیایند و از ظرفیت ها برای توسعه کشور استفاده کنند زیرا که زمینه برای تحرک و پیشرفت هرچه بیشتر آمده شده است.
وی اشاره ای به ظرفیت های اقتصادی در زمینه های صنعتی و کشاورزی کرد و افزود: وجود این ظرفیت ها می تواند باعث پیشرفت شهرستان شود.
شهرستان اسفراین با جمعیت ۱۲۷ هزار نفری در ۶۰ کیلومتری جنوب شرقی بجنورد مرکز استان خراسان شمالی قرار دارد.

http://marznews.ir/?p=108353

به اشتراک بگذاریدTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on Facebook
نوشته های مرتبط
نخستین کارگاه شیشه بری صنعتی استان بوشهر در گناوه بهره برداری شد ۷۲ طرح عمرانی در شیروان به بهره برداری رسید دو طرح جهادکشاورزی در نکا به بهره برداری رسید بهره برداری از ۱۰ طرح و پروژه عمرانی – خدماتی در چرداول بهره برداری از دو مجتمع بین راهی در هرمزگان همزمان با دهه فجر بهره برداری از یک طرح اشتغال زا در رودسر با حضور استاندارگیلان بهره برداری از بخش های جدید بیمارستان شیروان برای سومین بار لغو شد بهره برداری از معدن و کارخانه استحصال شمش طلا در شهرستان قروه بهره برداری از هشت طرح عمرانی با هدف محرومیت زدایی در چالدران بهره برداری از ۱۰ طرح و پروژه عمرانی – خدماتی در چرداول ۳۰ پروژه کلان عمرانی در منطقه ثامن مشهد در حال اجرا است سفیر گیلان قهرمان والیبال جوانان لیگ دسته یک کشور شد تیم والیبال شهرداری بجنورد شهرداری جوان ارومیه را شکست داد حوادث رانندگی در جاده های خراسان شمالی ۲۱۶ نفر فوتی به جا گذاشت ۷۲ طرح عمرانی در شیروان به بهره برداری رسید جودوکاران خراسان شمالی به مسابقات کشوری اعزام شدند مراحل بررسی اولیه احداث نیروگاه خورشیدی در شیروان صورت گرفت نمایشگاه نقاشی گنجینه هنر انقلاب در بجنورد برپا شد کارگران خراسان شمالی به مسابقات دوی صحرانوردی اعزام شدند ۳۹ روستای اسفراین در دهه فجر از گاز طبیعی بهره مند می شوند تیم ووشو خراسان شمالی به رقابتهای کشوری اعزام می شود

0 نظر

نظر بدهید

تبلیغات

نیازمندی ها

جدیدترین اخبار